spolupracujme
Cestovním kancelářím i agenturám nabízíme spolupráci. Vašim zákazníkům nabídneme pobyt a služby dle jejich přání. Naše nabádka je bez průtahů, stejně jako vaše zasloužená provize.

Naše zaměření jen na Rakousko je určitě výhodou, poradíme, vybereme a zajistíme místo pobytu, termín a typ ubytování, snažíme se vyhovět speciálním požadavkům zákazníků (pobyty na přání a krátké pobyty, změny termínů, zajištění pozdějšího příjezdu, ap.), zajišťujeme prodej skipasů, letních karet atd.

Nejsme vázáni nasmlouvanými kapacitami, takže můžeme nabídnout pobyt téměř kdekoliv a kdykoliv v Rakousku.

Chcete mít ve své nabídce pobyty a služby v Rakousku od ŠNEKa ? Zájemcům nabízíme provizní prodej. Nenabízíme nesplnitelné, ale znalosti a zkušenosti s cestovními službami v Rakousku, služby s ochotou, rady, doporučení a odpovídající provize bez zdlouhavého procesu vyplácení. Informace o podmínkách, nabídce, prodeji, účtování a provizích Vám sdělíme na vyžádání. Rádi Vás seznámíme s celou naši nabídkou a možnostmi.

Zaměstnavatelům nabízíme benefity pro zaměstnance, např. skipasy se slevou za cenu, kterou nikde jinde nezískají, ubytování na míru a potřeby zaměstnanců, zajištění firemních akcí - jednodenní výlety za kulturou, sportovními zážitky (lyže, kola, rafty,...), dárky a odměny pro firemní zákazníky a mnoho dalšího.

kudy k nám a kam se ozvat >>